Strona Główna Strona Główna
Strona główna
Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Wojskowej Komendy Uzupełnień w Białymstoku
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku jest organem wykonawczym Ministerstwa Obrony Narodowej w sprawach administracji wojskowej. Terytorialny zasięg działania obejmuje miasta i gminy powiatów:
białostockiego, monieckiego i sokólskiego oraz miasto Białystok.

WKU w Białymstoku podlega pod Wojewódzki Sztab Wojskowy w Białymstoku i jest odpowiedzialna za realizację zadań wynikających z zabezpieczenia pokojowego i mobilizacyjnego uzupełniania jednostek, instytucji wojskowych, formacji OC, a także związanych z administrowaniem świadczeniami osobistymi i rzeczowymi.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo na naszej stronie wiele przydatnych informacji. Należy pamiętać, że materiały zamieszczone na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, a spełnienie wszelkich formalności wymaga osobistego stawiennictwa. Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie lub po osobistej wizycie w Wojskowej Komendzie Uzupełnień przy ulicy Lipowej 35 w Białymstoku.
 
***
 
Informujemy, że tymczasowo Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku urzęduje w godzinach od 6.30 do 14.30

***
 

Aktualności

Przejdź do aktualności
.
.Adres:

Wojskowa Komenda Uzupełnień   
w Białymstoku
ul. Lipowa 35
15-428 Białystok
Polska
Godziny urzędowania:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
8.00 - 16.00
7.30 - 15.30
7.30 - 15.30
7.30 - 15.30
7.30 - 15.30
 
Wojskowy Komendant Uzupełnień w Białymstoku przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w dni robocze w godzinach urzędowania.

Prawo do powszechnego składania skarg, wniosków i petycji jest instytucją konstytucyjną. Stanowi o tym art. 63 Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. Organizację, tryb przyjmowania, rozpatrywania i załatwiania skarg, wniosków i petycji reguluje Dział VIII Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków.

Skargi i wnioski nie zawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania.

 

 

Liczba odwiedzin strony od 12 kwietnia 2012 roku:
Darmowy licznik odwiedzin